| LaviniuA a întrebat:

Hei TPU happy Doresc o recomandare de vopsea de par buna. Vreau sa fie cat mai blanda pentru scalp. Am scalpul uscat si iritat uneori sad imi e teama sa nu am probleme.
Culoarea maro glace sau putin mai inchis.
Mersi fain.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Pai nu prea conteaza marca. Daca vrei sa fie blanda asugura-te ca are oxidant de maxim 6%. Eu cumparam vopsea de la magazine cu produse profesionale gen profihairshop si sa stii ca nu sunt asa scumpe. Poti sa iei o sticla de oxidant separat si sa pui la orice vopsea vrei ca oricum se vand separat.
Se simte diferenta dintre o vopsea de la kaufland si una profesionala

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Recomand vopseaua de par Nature Easy, contine diferite uleiuri care protejeaza scalpul.
Culoarea o alegi tu happy