| LoveYourEyes a întrebat:

cum imi deschid culoarea parului fara vopsea sau alte chesti. ceva natural.dar nu vreau sa ma fac blonda..eu am parul castaniu inchis si il vreau putin mai deschishappy

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Nu baga apa oxigenata in el! arde parul! infuzia de musetel deschide parul, lamaia ii da luciu, iar frunzele de nuc il INCHID

5 răspunsuri:
| irina_8165 a răspuns:

Spalate pe cap cu albus de ouhappy.

| lumy4u a răspuns:

Eu nu cred ca este posibil dar am auzit ca daca ai zeama de lamaie in par si stai la soare se deschide parul, poti incerca, lamaia nu face rau parului, ii da luciu

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Cu apa oxigenata...il deschide :*
Alta metoda nu cred ca exista

Funda?

| Pikuu a răspuns:

Cu apa oxigenata sau cu lamaie.
In caz ca vei vrea sa ti-l inchizi la loc, se poate rezolva cu niste frunze de nuchappy Multa baftă!

| RalucaSuciu a răspuns:

Iti recomand cu caldura ceaiul de musetel. Spala-te pe cap o data pe saptamana cu infuzie de musetel si vei vedea diferenta! happy