| MaryyyyyLivia a întrebat:

Eu am fata rotunda si ma deranjeaza foarte tare obrajii prea "dolofani", asa ca m-am hotarat sa ma imi schimb tunsoarea in asa fel incat sa ma avantajeze. Am parul drept, putin peste bust. Deci voi ce tunsoare imi recomandati care sa ma avantajeze? Funda. :*

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O tunsoare in scari. Insa, eu zic sa cauti pe net "conturing" "machiaj conturare" si o sa inveti cum sa iti corectezi acest "defect" prin machiaj.

| ana234 a răspuns:

In nici-un caz bob. O sa ti-o faca si mai rotunda. Ai putea sa-ti stilizezi parul, gem bucle sau sa ti-l incretesti. Nu merita sa-l tunzi. Tunsorile scurte de obicei le avantajeaza pe femeile cu fata in V sau patratoasa.