| Xulescu006 a întrebat:

Ce tunsoare imi recomandati pentru un par cu putin peste umeri, des? Acum il am tuns la spate drept, apoi spre fata ia o forma rotunda (foarte urata,de fel). Am parul gras, tunsoarea asta a fost oribila si fiindca parul, la radacina, era lipit de cap, fara volum, apoi spre varfuri prindea brusc volum. Cred ca mi s ar potrivi ceva cu volum in crestet dar poate dau in altceva. Nu vreau sa fie cu prea mult volum in crestet si sa fie la varfuri rar. (P.S nu mi spuneti sa caut pe Google)

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Ti-ar prinde bine bob si sa folosesti masti hidratante.

| lemon1234 a răspuns:

Te poti tunde in scari, si eu sunt tunsa in scari, doar ca eu am parul cret si des. Si pentru volum incearca Wash&Go, si spala-te pe cap la trei zile, si da-ti si cu un pic de balsam. Sper ca ti-am fost de ajutor.