| MxR a întrebat:

Hei TPU, imi dati si mie niste coafuri pe care le pot face vara asta? (am parul lung ) funda :*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Catrinn a răspuns:

Buna! Poti sa-ti faci multe coafuri avand in vedere ca ai parul lung. Ti-ai putea face o coada de cal, coada studenteasca, coada lejera intr-o parte sau 2 codite iti poti face. Ti-ai putea face bucle sau sa-l indreapti... daca vrei sa fii mai speciala roaga pe cineva sa iti faca tot capul codite (sau codite impletite)...acum depinde ce coafuri iti plac, gusturile nu se discuta.
Succes in realizarea coafurii perfecte!

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Heyyy''' :)Uite ai aici cateva coafuri dragutee :)
http://www.acasa.ro/coafuri-de-vara.
Fundita?:)

| demonxyz a răspuns:

Gen skrillexwinking

| Sahashi a răspuns:

Sincer. dai un google girl hairstyle si o sa ai de unde alege sau cauta un forum cu mai multe tii mult mai usor

| YourNightmare a răspuns:

Arunca un ochi pe pagina de facebook Coafuri. Sunt sute de modele. Poate te inspira unul din ele happy