| Angie12 a întrebat:

Imi place foarte mult stilul emo. Nu vreau sa fac ce face un emo, dar vreau sa arat ca o fata emo. Iar parul emo-istilor este super fain. Si stilul lor de îmbrăcăminte este super tare. Dar nu ma pricep imi a imi face părul asa..desi m-am uiat la multe tutoriale. Ele deja au parul inntr-o structura foarte ciudata. Ma puteți ajuta? tongue

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ai grija ca oamenii te critica si te categorisesc imediat dupa cum te imbraci si asta fara sa-ti spuna.
Ei nu stiu cine esti tu (si nici nu le pasa). Chiar daca nici tie nu-ti pasa, n-o sa-ti pice bine. Daca vrei stilul lor, inseamna ca-ti place sa fii ca ei. (super fain, super tare., toate la superlativ). In final e alegerea ta.

| einenebun23 a răspuns:

Pai prima data trebuie sa mergi la coafura sa iti tai parul in asa fel incat sa iti poti aranja parul ca si ei. Iar dupa aceea iti va fi mult mai usor sa faci.