| anonim_4396 a întrebat:

Buna :]
Nu stiu cum sa ma imbrac " Scene " la scoala fara sa fiu poreclita " Emo ", " Fake ", " Ciudata " etc. -__-
Nu sunt asa. Imi place stilul de imbracaminte si coafura, si asa vreau sa ma imbrac. Dar de la asta pana la sinucidere sau altceva...
Nu spun sa`mi fac suvite sau unghii negre, doar o coafura la fel si un stil de imbracaminte. ^^
Credeti ca o sa fiu certata de profesori? Nu vreau sa imi pierd prietenii, sa inceapa sa ma ocoleasca XD.
Si inca ceva, eu natural am parul ondulat, mi`e frica sa nu il ard daca il dau cu placa, si sa nu`mi cada de la fixativ laughing
Ceva idei? Vreau sa ma incadrez intr-un sfert de tub de fixativ.
Nu port extensii, nu imi plac. Am parul destul de lung si bogat deci nu cred ca este asta o problema.

Vreau cat se poate de mult ajutor in asta, va rog. ^^ Fara comentarii urate sau poze date aiurea cu zombie sau altceva ca jur ca va raportez laughing))

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Draga mea imbraca-te asa cum iti place si asa cum te simti tuh mai bine.eu cand eram in liceu ma imbracam mereu in negru,pentru ca aceasta e culoarea mea preferata,aveam un par ff lung care mi-l vopseam ori negru ori un mov inchis,unghiile mi le faceam mereu negre,si totusi nicioadata nu am fost judecata pentru asta,nu mi-am pierdut prietenii, acesta era stilul meu si punct, fara comentarii din partea nimanui.imi mai spuneau emonica asa in gluma dar nu ma afecta.si nu eram emo doar imi placea sa ma imbrac asa.deci nu te mai uit dupa ce spun altii fa cum iti place tie mai mult.bafta

| Mătttaa a răspuns:

E cam "fumata" moda asta cu scene, nustu ce sa zic... skinny jeansi colorati, tenesi si skateri in picioare, tricouri dragute o.o inspira'te de pe net;-?

| Ballet a răspuns (pentru Mătttaa):

Dar nu`mi pasa de "moda" laughing Mersi oricum.