| kLowNii a întrebat:

Imi puteti spune niste metode prin care sa am sanii mai frumosi, sanatosi si mai fermi? (si daca se poate si mai mari) *funda*winking

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Mai mari nu ai cum decat prin operatie, nu ai cum sa bati adn-ul prin creme sau alimente "minune".
Pentru fermitate exista o groaza de exercitii, incerca acest video, dar crede-ma ca mai sunt multe exercitii pentru bust.
https://www.youtube.com/......tps?/watch
Si dupa ce faci baie, maseaza-ti sanii cu o crema hidratanta. Mananca sanatos, nu slabi brusc multe kg, foloseste bustiera cand faci sport, alergi, faci exercitii.

| BlaaBlaa a răspuns:

Exercitiile si masajele in zona aceea sunt cele mai bune.

| MoonWolf a răspuns:

Pai sunt baiat dar te pot ajuta big grin

Stropeste-ti sanii cu apa rece. In momentul in care iti faci dus, arunca si un jet de apa rece asupra sanilor tai, exact ca atunci cum o faci si pe picioare pentru combaterea celulitei. Efectul vasoconstrictor va stimula micro-circulatia si astfel pielea isi va redobandi fermitatea si elasticitatea.

Hidrateaza-ti sanii. Aplica dupa fiecare dus, daca nu si dimineata, crema hidratanta pe sani. Sanii nostri sunt foarte fragili, fiind si destul de lipsiti de glande sebacee care sa le asigure un aport de grasimi si din acest motiv vei fi nevoita sa ii hidratezi chiar tu sau iubitul tau happy Utilizeaza o crema de hidratare si tonifiere in fiecare dimineata, dupa dus, pentru a mentine elastina din sani, despre care am vorbit anterior. Si, din cand in cand, exfoliaza delicat pielea sanilor, pentru a accelera reinnoirea celulara.
Nu sta cu sanii la soare! Razele ultraviolete distrug elastina si fibrele de colagen care ii sustin. Daca insa esti adepta topless-ului, ai grija sa iti aplici un strat mai gros de crema solara.
Dormitul pe burta dauneaza sanilor. Nu de alta, dar aceasta pozitie s-ar putea sa fie cam agresiva pentru ei.
Cumpara-ti un sutien sau o bustiera de calitate pentru mersul la sala. Indiferent de ce tip de miscare alegi sa practici, este absolut necesar sa porti un sutien capabil sa faca fata solicitarilor. La 50 de ani, sanii tai iti vor spune "merci"!
Evita: baile fierbinti, dietele haotice care atrag dupa ele efectul yoyo, #

Singurele metode naturale de cresterea sanilor cu succes garantat, testate in ultimii ani in S.U.A. si U.E. sunt bazate pe o colectie de exercitii si tehnici corporale sintetizate din cercetarea medicala, procedee de kinetoterapie, tratamente naturiste pentru stimulare hormonala, alaturi de un plan alimentar adecvat, impreuna obtinandu-se rezultate garantate si ireversibile, ce duc la o marire a sanilor cu 1-2 marimi respectiv 10-15 centimetri la circumferinta bustului - indiferent de datele genetice ale subiectului, in maxim 2-3 luni.
Toate informatiile se gasesc in Manualul complet pentru marirea sanilor

per ca te-am ajutat

| ancaelena24 a răspuns:

Umfal-i cu pompa big grin