| Alexia1208 a întrebat:

Hei TPU! In fiecare zi văd poze pe Facebook cu fete care și-au laminat genele. De ce la unele persoane genele arată de parcă sunt ude si stau adunate și la altele arată frumos și sunt desfăcute? Ține de produse sau de persoana care face procedura?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu ce le ungi: cu crema, unt sau vaselina happy

| Wr3nch a răspuns:

Tine si de produse si de cine face procedura. Una e la un salon decent, alta e pe ieftinache la cineva in bucatarie.

| Eireann a răspuns:

Tine si de cine face procedura, si de produse dar mai ales de genele clientei. Daca ai gene scurte si rare nu prea te ajuta. Trebuie ingrijite bine dupa.