| randy93333 a întrebat:

De ce multe fete cand isi fac poze stau intoarse sa se vada fundul si dupa le pun pe Facebook?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pentru a da un mesaj subliminal tuturor celor care se uita, ca pot sa le pupe in coor.winking

| darrio2007 a răspuns:

Isi arată partea cu care gandesc.

| AnemonaP a răspuns:

Pentru atenție și like-uri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă sunt kurajoase și lati-fund-iare, mulți hormoni și puțini neuroni.

| Celcestietot a răspuns:

Daca asa vor ele sa se afiseze...

| Sofer a răspuns:

Pentru atenție si sa atragă băieți.

| Goete a răspuns:

Tu ce crezi?

| Werrich a răspuns:

Pentru acelasi motiv pentru care barbatii atletici isi pun poze cu muschii si 6-pack pe Facebook, pentru a atrage.

| Werrich a răspuns:

Pe cine intereseaza privirea lor? Fundul conteaza, fundul trezeste excitatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai de aia: să li se vadă fundul (mai bombat).

| Valentina8 a răspuns:

Fiecare arata ceea ce are de aratat laughing Daca unele sunt frumoase doar de la spate n-ai ce sa faci, lumea merge inainte cu sau fara ele laughing

| wildthing a răspuns (pentru Valentina8):

Din spate, liceu...iar din fata, muzeu? laughing

| Werrich a răspuns (pentru wildthing):

"La intuneric regina, la neon ruină"

| mdc98 a răspuns:

Pentru barbati, lor le plac astfel de poze.

| Ana2920 a răspuns:

Pentru a atrage băieții. Dar câți ani ai? Întreb pentru ca dacă ai fi destul de mare, eu zic ca ar trebui sa știi chestia aceasta.