| PuffyStar a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cum pot sa-mi infranez poftele de dulciuri, cum sa ma abtin de la ea?

3 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

Si eu am aceasta problema dar am incercat sa inlocuiesc aceasta pofta de dulciuri cu fructele, nu conteaza ce fel de fructe, ce gasesc in frigider si sa stii ca la mine chiar merge, pofta aceea nebuna de a manca dulciuri dispare. Sper ca o sa te ajute si pe tine, succes!happy

| Adixuuu a răspuns:

Mie cand imi e foame sau am pofta de ceva ce dauneaza siluetei pur si simplu beau apa si imi trece si in plus nu pui nici un kilogram pe tine de la apa, dar pentru a iti fi bine si a ramane sanatoasa mananca o bucatica de ciocolata pe zi.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Cand ti e pofta.du-te si spala te pe dinti cu o pasta mentolata.