| andraasmile a întrebat:

Maine ma duc la ziua unei prietene. As vrea sa ma imbrac cu un pulover si niste blugi rupti si m-am gandit sa imi iau pe sub blugii rupti o pereche de strampi negri putin mai grosuti pentru ca este destul de frig afara si in picioare niste UGG-uri. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Pefect! Eu nu port UGG-uri, dar imi place teribil cum arata la altii. Pacat ca eu merg ca o rata in ele si simt ca la orice pas simt ca ma impiedic.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdorDresurile a răspuns:

Super alegere, strampii sa fie usor transparenți