| AndreeaEmanuela a întrebat:

:3 Mâine am o a doua întâlnire cu un tip şi m-am gândit să mă îmbrac cu o pereche de blugi "rupți", o cămașă albă cu nasturi negri și o pereche de balerini negri. Ar fi potrivit pentru întâlnire la o terasă?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Inlocuieste blugii rupti cu unii normali mai bine big grin

| ForeverWarrior a răspuns:

Stii ce trebuie sa porti? Ceva decent in care te simti tu bine. Atat! Mie nu imi prea pasa ce poarta o fata atata timp cand vad ca se simte ok in hainele si in pielea ei. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îoleu. Scuze, eu prefer rockerițele, ți-aș sugera să-ți iei o pereche de blugi normală, un tricou mai închis la culoare, și peste, o cămașă de cașmir dacă tot vrei, adică genul ăleia bărbătești, ori un hanorac cu fermoar. Genul ăsta de fete, îmbrăcate așa, mi se par cele mai atrăgătoare.
Oh, și adidași, nu balerini xD. Majoritatea tipilor care-i cunosc nu preferă fetele care poartă așa ceva.
Totuși, ar fi bine să te îmbraci cum te simți tu comodă, poate tipul are gusturi diferite față de ale mele happy.

| AndreeaEmanuela explică:

Chestia e că eu niciodată nu port colanți. happy sunt puțin slăbuță și parcă nu mă văd bine în colanți, deși toată lumea îmi spune invers.

| AndreeaEmanuela explică:

Iubesc blugii rupți și nu am nicio pereche normali. big grin

| Andree33 a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Daca asta e stilul tau cred ca e ok =D

| Andree33 a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti blugi cu colanti si e perfectwinking Bafta la intalnire :*