| anonim_4396 a întrebat:

Marti am intanlirea bobocilor si sunt indecis cu ce sa ma imbrac. Eu ma gandeam sa port o pereche de pantaloni negri, nici foarte largi, nici foarte mulati, o camasa albastra simpla, adidasi casual elegant de la Lacoste, un ceas de mana Casio si ochelari de soare. Credeti ca se potriveste pentru o prima vedere? Nu vreau sa fac o impresie urata in fata celorlalti. Daca vi se pare ca nu se potriveste, astept cu placere alte pareri. happy

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E ok, dar fara ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este perfecta combinarea. Iar, ca sa ii dai pe spate, arata atitudine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunță la ochelari și e totul ok.

| Mara14 a răspuns:

Nu stii cum sa ii impresionezi? Eu nu stiu cum sa fac sa ma transfer de la ei. Am nimerit cu niste pitipoance si cocalari. Ma rog, nu asta conteaza. Da merge combinatia dar fara ochelari ca nu te duci la agatat parasute de pe centura nu?