| StefanOprea a întrebat:

(Mentionez ca ala din poza sunt eu de acum 4 ani, deci no offense). In ultimul timp am observat ca parul meu in partea de sus a capului este mai rar, eu in iarna-primavara trecuta am avut o mare grija de parul meu, am folosit ulei de ricin, spalari regulate, grija mare la pieptanat si cu prosopul, sampoane regenerante si parul meu a ajuns asa: https://www.facebook.com/....../photo.php
Adica foarte sanatos, desi inca mai aveam probleme cu matreata. Dar arata foarte bine cand il purtam mare, si era ok si cand ma tundeam scurt.

Acum insa, de cand am inceput scoala nu am mai acordat o asa mare grija, aproape deloc.m-am dat cu multe prostii, l-am purtat mare, am fost cat de cat stresat, obosit, am mancat prosti, nu am facut sport, sunt N factori care au contribuit la o rarire a lui in partea de sus. Care am observat-o cam de o luna, asa ca m-am tuns scurt, si am inceput sa am grija din nou de el, in parti e super ok, dar sus se vede asa,alb, ciudat cand sunt spalat, si ma gandesc ca probabil o sa-si revina daca am grija de el, si poate ca e perioada in care se regenereaza (am 16 ani). Genetic nu cred ca e pentru ca nimeni din familia mea nu a chelit pana la 45-50 de ani, sau chiar mai mult...Ce parere aveti?

1 răspuns:
| COCOcococo88 a răspuns:

Eu cred ca nu e nici o roblema cu parul tau! Te dezvolti, iti recomand dupa spalare un sprei de la Gerovital tratamentExpert ser anti cadere e foarte bun!