| Pathetiqua a întrebat:

Hei TPU:*. Mi-am comandat aparatul Relax&Tone. Si as vrea sa stiu de la cei care au acest aparat daca dupa 2 saptamani se vad rezultate. Dau funda si voturi :*.

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Sa stii ca e bun, eu sunt mai slabutza am 55 de kg si cand m-am facut cu el pe burta aprox. 10 min a doua zi aveam febra musculara.este bun dar trebuie utilizat des eu din pacate nu am timp pentru el.dar il folosesc si pe post de aparat de masaj nu numai pentru tonifierea muschilor.

2 răspunsuri:
| elyteiubeste a răspuns:

E bun.
il folosesc in fiecare seara si a dat rezultate.
eu.mai fac si sport si miscare pe deasupra, dar m-a ajutat si el foarte mult.
si, de asemenea il folosesc si pentru masaj.

| LaChatte a răspuns:

Este minunat! se vad rezultate excelente si pot sa ma duc la plaja nu trebuie sa ma tem cum arat!