| 5SOS a întrebat:

Hei TPU.Nu mai am idei cu ce sa ma imbrac la scoala mereu ma imbrac la fel. dati-mi si mie idei dar care sa contina si pantofi si accesorii. Daca se poate si poze.

Răspuns Câştigător
| lavy_2143 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci in colanti cu o bluza mai lunga. Accesorii : o culoare asortata cu bluza ex: bluza verde accesorii de culoare galben, bluza neagra accesorii de culoare alba bluza mov acesorii albastre. Si pantofi as alege alb sau negru cu toc sau fara cum vrei.

5 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Dezbracata laughing
ia incearca? :->

| Alecsandra200 a răspuns:

Buna!
Si eu am aceasta problema de seara sut stresata cum sa ma imbrac.Eu acum port blugi imi iau un roling si peste el imi iau un trico iar accesoriile le aleg prin culoarea tricourilor...ex:iti ie`i un tricou negru iti ei cizme negre colier sau margele negreceas cercei etc.Asa te poti imbraca intr-o zi sau 2 pe urma o sa te mai poti imbraca si dupa ideeile celorlalte fete!

| ciufulicy a răspuns:

Pai incearca blugi skinny, un tricou sau o bluza(imprimeu optional) cu un cardigan si o curea sau un lantisor mai lung cu multe brizbrizuri daca nu ai un cardigan