| dRocksss a întrebat:

Cum sa ma imbrac? dati-mi idei!
[ intr-o zi de scoala, de ex ]

4 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

La scoala poti sa porti uniforma daca vrei/ai/se poarta la tine in scoala. Daca nu niste blugi bleu sau negrii(eu am negrii mulati pe tot piciorul)-la scoala poarta si tu blugi fara 100 de taieturi, cusaturi, modele, asa din politetehappy; un tricou-ce culoare ai/vrei sau un maieu dragut(merge si un tricou cu maneca lunga), sandale sau adidasi(mie una mi se par cei mai sexy niste adidasi albi-eu am de aia mai decupati de la kappa). Accesoriile sunt foarte importante:bratari care sa se asorteze cu tricoul, cercei de asemenea(se poarta cerceii mari, stil anii 80) si poti sa porti si un lantic de argint sau unul simplu(de exemplu am vazut-si amhappy unul cu o steluta mica ca talisman foarte cute sau lantic cu litera cu care incepe numele tau). Poti sa porti si o bluza mai lunga cu o pereche de colanti lungi sau pana la genunchi(de asemenea cu accesorii ) sau o rochita scurta mai sport, ori un costum de ala maieu fara bretele cu pantaloni scurti(trebuie sa fii vazut toata lumea are). Nu uita:culori vii si frumoase, nu negru si grihappy. Culorile vii atrag mereu atentia pozitiv, indiferent de calitatea hainelor pe care le portihappy

Marry:X

| toteusunt a răspuns:

Ce esti? fata sau baiat?
pai la ambele sexe ar merge niste conversi/tenisi, blugi si ceva tricou/camasa/bluza si o vesta daca e mai frig.
sau poti sa-ti iei blugi si hanorac happy
vezi tu... te descurci :*

| micutz a răspuns:

La scoala cu niste blugi pana tenisi hanorac pe de desup dacai frigut o maleta daca ii mai caldut un tricou

| micutzu_4689 a răspuns:

Pai daca nu ai uniforma spre exemplu daca e frig ia-ti niste blugi lungi pana o bluzita cu maneci lungi si depinde de temperatura iti iei un hanorac sau o geaca si beneinteles depinde tot de temperatuta iti ia niste tenisi sau ceva cu blanita. Daca afara este cald ia-ti niste pantaloni 3 sferturi sau o fusta eventual rochie poti sa iti iei niste egari pe dedesubt, In picioare ia niste opincute, sandale eventual pantofi