| puf1992 a întrebat:

nu stiti nuantatorul roscat pateaza parul blond!? si cat de repede iese de pe parul blond.

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Roscatul e o culoare care se ia foarte greu si e mofturoasa, se duce usor stralucirea. as zice as nu strici nuanta de blond cu roscat. sau macar sa te faci la salon unde stiu ei mai bine, eu mi-am distrus nuanta mea naturala cu nuantator roscat si henna roscata si orice as face nu mai pot scoate lucirile roscate cand eu inainte eram spre blond.sad

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Se coloreaza foarte calumea pe parul blond. Se ia dupa cateva spalari. Depinde de cat de des il speli etc.

| salonmayo a răspuns:

Www.studiomayo.ro
mergi la un salon sa te sfatuiasca un profesionist, asa este cel mai bine, parerea mea :)