| Alicia_Ali_1988 a întrebat:

Hei,TPU! Nu ştiu ce apă de parfum să aleg dintre:Far away(de la Avon,e f. dulce dar imi place love struck ), Incandesensse(E super si ăsta,tot de la Avon, nu stiu daca am scris corect laughing ) sau Little Black Dress.Vă rog! Urgent! Mâine(26),prietena mea dă comanda! Fundă.

Răspuns Câştigător
| PufoseniaDF a răspuns:

Eu as alege Incandessence, pentru ca e persistent si are un miros foarte placut. Little Black Dress imi place foarte mult, insa se potriveste mai mult tinutelor elegante. Far Away nu prea imi place, si datorita faptului ca nu toata lumea prefera astfel de miros nu ti-l recomand. Sper ca te-am ajutat.P.S. Eu sunt reprezentant Avon si recomand Incandessence tuturor clientilor mei.

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Eu am folosit Little Black Dress şi pot spune că miroase foarte bine! Nu e nici incredibil de dulce şi are un miros care persistă.

Mie una nu îmi plac parfumurile foarte dulci pentru că sincer, pot fi înnecăcioase şi pe unii îi poate deranja ( eu laughing ).

O zi bună!

| xbuburuzax a răspuns:

Far away

| Ziizuu a răspuns:

Incandessence happy
Miroase super!

| Mihaela5634 a răspuns:

Eu cu siguranta as alege Incandessence. l-am avut de 2 ori. Este super!