| Dedeu04 a întrebat:

Peria rotativa electrica da volum parului? Funda pentru cat mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| GheorghiuIoana a răspuns:

Peria rotativa electrica este o perie foarte buna. Daca stii cum sa ti-l coafezi, vei vedea ca parul tau capata volum. Trebuie doar atunci cand te usuci cu ea, sa faci in asa fel incat sa fie cat mai aproape de radacina firului de par. Eventual, daca nu iti sta exact asa cum vrei tu, poti folosi o spuma de calitate. Nu vei fi dezamagita!

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pentru a avea volum, foloseşte o perie cu peri rari şi perforaţii:
http://www.andreearaicu.ro/......cu-femeile

| vRemi a răspuns:

Nu, nu are treaba.

| HeyItsDiana a răspuns:

Da