| bibiiiy a întrebat:

scuzati categoria..Decii am o problema. Azi mi-am luat apa de gura Listerine. Cum se foloseste? E buna? Ati incercat? Cati ani trebuie sa ai ca sa o folostesti? Am inteles ca nu trebuie sa ai mai putin de 12 ani. Eu am 12 ani jum. Pot sa o folosesc? FUNDAAAAAA! URGENT!

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Mda hai sa ne luam dupa tot ce se zice si in legatura cu mancarea si ajungem sa numai mancam nimic.
Fi serioasa oh go on.

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Da, o poti folosi! este destul de buna:* iei o cantitate suficienta in gura clatesti gura in jur de cateva secunde apoi o scuipi in chiuveta:*

| AriannaAri a răspuns:

Este apa de gura Doamne straight face, nu este bautura alcoolica sau ceva de genu, ce te agiti asa laughing?
Normal ca o poti folosi.

P.S : Nu te mai agita degeaba laughing.

| bibiiiy explică (pentru AriannaAri):

Pai da.da am citit pe net ca contine alcool si deshidrateaza mucoasa.

| AriannaAri a răspuns (pentru bibiiiy):

Mda hai sa ne luam dupa tot ce se zice si in legatura cu mancarea si ajungem sa numai mancam nimic.
Fi serioasa oh go on.