| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.stateam aseara si ma gandeam cu ce sa ma imbrac de craciun.si ma gandeam asa:sa imi iau o rochita rosie sau alba, nu ma pot hotari. daca as alege o rochita alba ar trebui sa imi iau pantofi albi si sa-mi fac parul ondulat. dar daca imi iau o rochita rosie imi iau pantofi rosii si imi fac parul drept. dar mai sunt si alte combinatii, dar vreau in culori ab si rosu.va rog sugestii multe.si cum ma pot machia(am ochii caprui), ce bijuterii sa port, ce produse de ten as putea folosi gen fond de ten si pudra(dar de la o firma care are produsele bune). p. s. imi place sa ma pregatesc din timp...:X

5 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

Daca iti iei o rochita rosielove struckcombin'o cu pantofi albilove struck[magia craciunului]si cu o caciulita de moslove struck+par ondulaatlove struck[bucle cat mai lejerelove struck]niste cercei rosi cu alb si un colier tot asakiss! succeslove struck

| YangMin a răspuns:

Pai eu zic ca o fustita rosie cu papuci albi si parul ondulat! Fardeaza-te cu alb,un ruj rosu inchis si un lantisor de aur/argint/alb.
Sau
Rochitza alba,pantofi rosii,par drept, fard rosu, ruj rosu/alb bijuterii de aur/rosii

love struckFundalove struck?

| SimonaBbz a răspuns:

Vad ca si tu esti de pe Stardoll [avatarul tau]. cati ani ai de te machiezi asa?big grin

| anonim_4396 explică (pentru SimonaBbz):

14(fac la anul)da de ce intrebi>:X:X:X

| Aurellll a răspuns:

Daca vrei sa iesi in evidenta imbracate in rosu si machiazate cu roz si poarta bizuterii catmai dechise daca vrei sa pari mai cuminte alege a 2 varianta!big grin:*