| MariMariaMariuca a întrebat:

Stie cineva cum poti scapa de punctele negre de pe fata?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cipy94 a răspuns:

Fa-ti o baie de abur
-fierbe intr-o oala mare apa, apoi stai deasupra ei(aburilor) cu un prosop mare pe ceafa ca sa-ti ajunga toti aburii pe fata si stai cat poti acolo atat cat sa nu te frigi, dupa care incerci usor sa-ti storci zonele cu puncte negre (in mod normal ar trebui sa se stoarca foarte usor deoarece baia de aburi ti-a deschis porii)

3 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Vezi ca exista o crema pentru puncte negre, de la Garnier sau Nivea, incearc-o.

| oBuburuză a răspuns:

Cum a zis Cipy94 sau intr-un castron pui miere si putina scortisoara si dai pe fata dupa te speli cu apa calduta si te dai cu o crema de puncte rosi... sora mea asa a facut si numai are nici cosuri si nici puncte negre.

Răspuns utilizator avertizat