| Cosmina361 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva vreo aplicatie gen sa introduci produse vestimentare si sa iti spuna cu ce se asorteaza sau ce poti purta in plus sau ceva gen?

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu știu dacă îți spune și cu ce se asortează, dar poți face ținute pe polyvore

| anamariarot a răspuns:

Maaamă, ce masculi alpha sunteți voi când jigniți o persoană care nu v-a făcut nimic.

| anamariarot a răspuns:

Așa, și? Dincolo de faptul că tu ești băiat și fetele au avut/au alte preocupări decât ale tale, nu înseamnă că un lucru nu poate fi făcut doar pentru că nu l-ai făcut tu. E o vârstă la care un copil își caută identitatea, își formează personalitatea, iar dacă simte să se exprime prin haine, n-are decât. Nu trebuie să fie nici problema ta, nici a mea, nici a altora.

Răspuns utilizator avertizat
| anamariarot a răspuns (pentru MePsd):

Ai și uitat, dar totuși ai răspuns. Cum tu intri aici, așa intru și eu. Chiar dacă n-aș avea viață socială, care ar fi problema ta? laughing Aș fi apreciat să-mi ataci comentariul, totuși, nu viața privată despre care nu știi nimic.

| Cristea468 a răspuns:

Lol happy

| Dorin93 a răspuns:

Pe bune? Iti trebuie o aplicatie pentru asa ceva?
Da o aplicatie care sa iti spuna cand sa te stergi la fund nu exista? laughing