| Freya1 a întrebat:

Știe cineva un site unde poți sa vinzi articole vestimentare?(in afara de vinted ca nu am cum din cauza distantei).

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Olx, lajumate, publi24, Facebook market sau grupurile de pe Facebook pentru vanzare de haine.

| XMarya78 a răspuns:

Buna! Poti sa iti faci propiul site si sa vinzi! Vei plati un impozit mic, mai este o optiune, instaleaza o aplicatie in care anunti ca deschizi targul tau la ora pe care o doresti (recomandat la orele 11-15) si se vor aduna clientii sa cumpere fizic produsele, nu prea recomand online pentru ca acum sunt foarte multe tepe cu datele cardului cvc ul data expirarii etc
Teapa asta se foloseste de anaf
Exemplu: te suna "anaf" ca ai un impozit neplatit, iti cere in apel datele cardului dupa inchide si iti ia toti banii din card
Decizi tu ce faci, eu mi-am dat cu parerea