| 1234sttt a întrebat:

Stiti cumva daca uleiul de ricin ajuta doar la crestere parului in lungime? Sau si in volum? Cine l-a folosit va rog sa va dati cu parerea. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Buna, ajunta si la volum dar nu foarte mult, in schimb ajuta la intarirea parului. Funda?

| 1234sttt explică (pentru AlescandraM):

Mersii. Chiar ma rugam sa nu ajute la volum, am parul destul de des si voluminos, insa nu imi prea creste.

2 răspunsuri:
| remediinaturale a răspuns:

Gasesti aici http://www.remedii-naturale.com/ mai multe informatii despre uleiul de ricin, dar si produse pe baza de ricin