| DanuTzCarbon a întrebat:

Hei TPU... Sunt un baiat blond, 15 ani ochii verzi si fata ovala, parul e destul de mare. Sunt la prima frizura. Am vazut destule poze si evident toate sunt cool (aproape), dar nu stiu cum sa il fac sa arate ca in poze... Imi puteti da alte cateva exemple si sa imi spuneti cum credeti ca s-ar putea realiza frizura respectiva? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

E frumoasa a lui Connect-r

| Pufulete456 a răspuns:

Alegeti o frizura care sa fie lejera. Daca vrei ceva mai WOW. poti sa ti-l faci cu placa laughing Asa isi mai fac unii skateri happySper ac te-am ajutat cat de cat tongue

| 0000001 a răspuns:

Scuze nu te pot ajuta, vreau sa postez cat mai multe raspunsuri pentrut a trece de rangul de junior.