| miriiiiiam a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat niste tinte(patrate)..imi puteti da niste imagini ca sa vad cum sa le pun?

Răspuns Câştigător
| daladny a răspuns:

Tintele au sisteme de atasare diferite: trebuie sa la cosi, sau sa le capsezi, sau au niste tepi pe spate cu ajutorul carora le prinzi de haine... Sau poti gasi tinte care se aplica cu lipici de material.
http://www.tagmag.ro/......-cu-tinte/
Ţintele (ex. cele în formă de piramidă) au 4 ţepi micuţi în fiecare colţ, pe care îi înfigi în ţesătură şi pe partea cealaltă îi turteşti, ca să ţină şi să rămână acolo.