| piitiica a întrebat:

urmeaza banchetul si caut o rochie potrivita dar nu stiu ce anume( am 1.58 si nu am abdomenul tocmai plat). va rog sfaturi sau poze, oricebatting eyelashes multumesc. (fundalove struck]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen corset pana in talie si de la talie sa plece cu volan.
Daca ai pulpa prea mare opteaza pentru ceva care sa fie cu 5-7 cm deasupra genunchiului.

5 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Pai o roche a nu fie sub genunchi, sa iti evidentieze talia cu ceva:curea si poti sa iti iei pantofi cu un toc micut, cativa cm daca nu esti obisnuita cu tocuri inalte :) aaa.si rochita sa fie un pic mai larga sub talie ca daca pica perfect pe burta sa nu se vada ca nu ai un abdomen plat :)
http://www.google.ro/......tp?/imgres cam cum e a 2 a rochita la croiala ma refer :) nu la culoare sau http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca ai inteles cam cum ar fi ca sa iti vina bine :) acum depinde cum e si corpul tau :) eu ti-am dat o idee si sper sa te ajute :)

| enamel a răspuns:

O chestie care e legata tot de tinuta, si o spun din experienta deoarece am avut banchetul anul trecut. Daca nu esti obisnuita cu tocuri, nu iti lua.Vei regreta dupa cateva ore, si iti vei cauta balerini...

Răspuns utilizator avertizat