| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy

Vine banchetul si nu stiu ce rochie mi s-ar potrivi.straight face

Eu sunt slabuta de fire. am doar 42 de kg si 1.65.

Va rog ceva sfaturi, poze.

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

In primul rand mie mi se pare ca esti cam slaba, daca vrei sa nu se vada asta iti recomand o rochie alba si cu o curea neagra pe mijloc iar pantofi sa fie cu varful lung si cu toc
sper ca o sati foloseasca asta pa

| andreea7520 a răspuns:

Pai, poti vizita site-ul www.starshiners.ro, aici sigur iti gasesti ceva frumos, dar, daca spui ca esti slabuta mai bine iti faci timp si dai o fuga prin diferite magazine cu rochite si etc, probezi si pana la urma iti vei gasi ceva frumos, pe placul tau (normal) si sa-ti vina si bine :) eu nu iti recomand o anumita rochie, pentru ca probabil nu avem aceleasi gusturi si in plus, iti iei ce iti place tie, nu altora! :) Mult succes si distractie placuta la banchet :*