| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU va rog spuneti-mi daca, camasile din flanel merg la trening adica *** am vreo 2 si nu prea is adeptul blugiilor asa ca vreau sa stiu daca merg si la trening ca *** is asa mai largi si imi place mult genul rap dar nu vreau sa fiu cocalar adica daca nu merg la trening asta e o sa iau blugi -_-

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu unul cred ca merg si la trening cateodata... asta depinde mult de culoare. Totusi nu as purta aceasta combinatie intrucat traim in Romania, tara in care esti judecat dupa orice aparenta deci daca iesi asa pe strada s-ar putea sa se gaseasca vreun prost sau 2 care sa te ia la misto sau care sa te vorbeasca pe la spate.

Frate, in tara asta esti facut "cocalar" chiar si dupa felul in care mergi, chiar si dupa ce mananci... Daca iti place cum iti sta atunci mergi asa, pana la urma asta esti tu. Cei care te barfesc, care te fac "cocalar" sunt chiar ei vai de capul lor deci nu conteaza atat de mult parerile lor.

Este doar parerea mea. Bafta!

| Sergiu6666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mersi mult, voiam doar sa stiu, adica unele combinatii de haine chiar nu merg dar cum zici tu si mie mi se pare ca nu sta chiar rau cu trening si camasa aia ptc e un trening mai larg si mie mi se pare destul de ok

| RainmakerX a răspuns (pentru Sergiu6666):

Ok atunci! Ai grija doar cand il porti *la unele ocazii nu merge sa te duci in trening* Succes! happy

| Sergiu6666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu si eu asta man dar la o iesire asa de seara in spatele blocului e buna laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Sergiu6666):

laughing Aaa, stai fara grija, in spatele blocului poti sa mergi imbracat si in pijamale... am mai vazut specimene d-astea. ^_^ Atunci e mai mult decat okay.