| VladHd a întrebat:

Buna am o mare problema eu am fundu cam mare si dau din el ca si o fata si ma enerveaza tot ce as purta blugi orice tot dau din el si ma dispera imi vine sa ma omor cand vad numa cu pantaloni de trening foarte largi nu se vede ce sa fac sa nu mai merg asa tipul unei fete ma jeneaza nu-mi place cand vad ca am mers de fata

Răspuns Câştigător
| Inessix a răspuns:

Incearca sa iti schimbi felul de a merge, desi o sa ai un pic de munca la asta. Daca nu o sa-l poti schimba, de revizuit sigur poti. Fii mai masculin, cu pasi mai apasati si mai sigur, adica nu mai "zbura" ca o fata... intelegi ce vreau sa zic... Eu zic ca se poate rezolva. bafta

1 răspuns:
| Mâţa67 a răspuns:

Apuca-te si tu sa slabesti...ia sala in primire, mai putina mancare seara si poate reusesti.Bafta!