| Andrux a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa imi cumpar placa de par si nu stiu de carethinking Sunt intre Remington S8670 si Remington S2002. Chiar nu stiu ce sa aleg. S8670 mi s-a parut putin complicata are acele placi de schimbat nu am intels :]]]. Alte placi care protejezaa cat de cat parul stiti? Ceva cam la 200 de lei.
Am auzit si ca poti sa iti cumperi placa de la salon si sunt mult mai bune.Este adevarat? Adica merg la salon si intreb. nu stiu. mi se pare ciudat laughing). Eu nu am parrul decat putin ondulat si totusi sta aiure.Nici drept nici cu bucle frumoase.si de asta m-am hotarat sa-mi cumpar placa.

Sprayuri impotriva arderii parului inainte de a folosi placa ce imi recomandati. sau altceva?

2 răspunsuri:
| YoAnNa a răspuns:

Astea este foarte bune : http://www.emag.ro/......00--pS9500
http://www.emag.ro/......00--pS5500
Poti sa-ti comanzi de pe eMAG mai ales ca acum este si transportul gratuit...

| Șosețică a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/coafat/aparate_indreptat_parul/
aici e plin de placi de par de firma Remington :)
Cea mai ieftina costa 98 de lei :P
si cea mai scumpa 199 de lei :P

si nu prea stiu sprayuri... dar daca te dai cam 1 data pe saptamana cu placa, atunci nu ti se va arde :P
Te sfatuiesc sa nu te dai nci de 2 ori pe zi...
Daca chiar vrei sa ai mereu parul intins, atunci dupa ce ai folosit placa pe parul tau, date cu fixativ :)