| Bujîe a întrebat:

:].
Deci... vreau sa`mi cumpar o placa pentru intins parul totusi.nu stiu care e mai buna :-s.
Pretul sa fie pana`n 200 de lei.

Si ceva mai bun impotriva arderii parului.
Multumesc ^^.

6 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Iati de la Remington dar sa aiba reglarea temperaturii.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune!

| laviii a răspuns:

Din ceramica profesionale eu mi-am luat una cu 120 lei e foarte buna

| KyraW a răspuns:

Cauta pe okazii.ro. exista si sub 60.ca s anul arda parul, orice placa e important sa aiba reglare a temperaturii.si trebuie neaparat s a fie din ceramica.

| Sabìŋaaa a răspuns:

Incearca placa cu ceramicalove struck. E cam 60-70 lei, am si eu si e foarte buna. Nu arde nici parul fata de cele obisnuite :*

| Lullabies a răspuns:

Rowenta Respect