| silvana4455 a întrebat:

Vreau sa imi fac niste poze faine ca sa le editez si nu gasesc nicaieri tipuri de poze. Am cautat si pe tumblr si pe we heart it si nu am gasit. Imi puteti da niste site-uri va rog?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Incearca Pinterest. Iti garantez ca vei gasi ce ai nevoie. Eu mereu ma inspir de pe acel site nu doar pentru poze, cand nu stiu ce sa port sau cum sa ma machiez. E imposibil sa nu gasesti ceva ce sa ti se potriveasca

| silvana4455 explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum sa caut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru silvana4455):

Poti spune mai concret de ce ai nevoie?

| silvana4455 explică (pentru anonim_4396):

Eu am cautat peste tot dar ideea e ca nu am gasit, e posibil sa nu stiu cum sa caut