| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa ma vopsesc dar nu stiu ce culoare, eu as vrea sa ma vopsesc blonda dar nu stiu daca imi va sta bine adica poate ca da pentru ca am fost blonda cand am fost mica voi ce credeti? As vrea sa ma vopsesc si ciocolatiu dar nu stiu, sau bruneta. am ochii caprui. Ajutati-ma! Dau funda! :*

6 răspunsuri:
| pulx a răspuns:

Iti dau eu un sfat chiar daca sunt baiat mai bine fate bruneta ca stii bine ce se zice despre blonde si mai ales ca ai ochi caprui tranteste vopsea bruneta.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Eu zic sa lasi parul asa cum este, cu vopselurile doar il imbolnavesti. Nu rade. E adevarat.

| squar a răspuns:

Daca te lasi calarita, iti pot spune cum iti sta mai bine, asa ca fa-te blonda si stai capra. Daca nu iese bine, te poti ciocolati sau bruneti, dar tot la calarit trebuie sa stai, ca doara d'aia esti femeie. happy
Pune-ti funda la mana stanga, ca propun sa fi mana mea dreapta.winking

| anutzaaa17 a răspuns:

Daca ai fost blonda cand erai mica presupun ca si acum ti s-ar potrivi, dar ca sa fi sigura incearca noantatorul.