| AlleshiaBy a întrebat:

happy. Vreau sa va intreb daca uni dinte voi seara, incepeti sa aveti inaltimea mai mica cu 1-2 cm? si ziua urmatoare sa aveti inaltimea normala? adica nu e ceva de genu ca te micsorezi. asa e normal, nu? happy

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Eu una atunci când mă trezesc am 1, 62, iar după ce mai trece cam o oră şi iau micul dejun ajung la 1, 61 şi rămân aşa toată ziua. crying
Da, e norma. Deoarece seara eşti foarte obosit, încordat, probabil şi mai ...cocoşat. tongue (ca să zic aşa), iar după ce dormi eşti mai relaxat şi mai drept♂mai înalt/ă.
PaPa!

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Doar in timp ce dormi esti mai mare cu cativa milimetriwinking dar la trezire esti la feltongue

| bbubby a răspuns:

Da e normal. ne spunea profesorul de sport la scoala cum inaltimea lui variaza. are 1.88 dimineata iar seara ajunge la 1.89 thinking

| sCzKun a răspuns:

Poate de la incaltamintelaughing.Am glumit, cred ca e de la oboseala si cum esti mai obosit, stai mai "cocosat", cum ar veni.Deci, e normal big grin