| alexush a întrebat:

am un Nokia 220 si are un meniu ciudat..nu ii pot da luminozitatea mai mica sau nu stiu eu..la cat de simpu e telefonul mi-a pus capac. vreau sa il fac sa nu mai scrie cu diacritice. vreau sa il dau mamei si e greu pentru ea ..trebuie sa apese de mai multe ori..la cel vechi am reusit sa ii scot diacriticele..nu incepeti va rog cu chestii de genu ca nu moare daca apase de mai multe ori...sa aveti o seara frumoasa

Răspuns Câştigător
| Grek_Dumitru_1997 a răspuns:

Schimbai limba in engleza si nu o sa mai scrie cu diacritice happy