| nika99 a întrebat:

Salut, am 13 ani, am impresia ca sunt pre inalta pentru aceasta virsta, am 1, 77 m. Vreau sa intreb persoanele de virsta mea ce inaltime au, si ce parere aveti despre inaltimea mea, daca e normala?

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buna happy si eu am 13 ani, ma rog mai am 2 luni si fac 14 love struck..si am 1, 63 inaltimea big grin, stai linistita cunosc multe persoane care au 13 ani si au si 1, 80winking nu iti face probleme ca esti o fata mai inalta :p.Te pupic kiss

| nika99 explică (pentru D33A_5116):

Mersi:*

| D33A_5116 a răspuns (pentru nika99):

Nu ai pentru ce kiss

20 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Da,si eu am fost inalt la 13 ani aveam 1, 74 e normal sa cresti la varsta asta nu te ingrijora de la 15 ani incolo vei creste mai putin.

| Flyn a răspuns:

Buna
Mi se pare totusi ca esti cam inalta.Dar nu iti face probleme poate ajungi model, mai stii.Fii mandra de cum arati si nu lua in seama vorbele altora care vor sa te puna intr-o situatie proasta.Si eu ma simt foarte inalta; am 14 ani si 1, 64 si toti imi zic ca sunt inalta, dar nu ii iau in seama.

| nika99 explică (pentru Flyn):

Mersi, dar cred ca 1, 64 m... nu esti inalta deloc, as vrea eu sa am inaltimea ta happy

| fluture156 a răspuns (pentru Flyn):

Numai ti se pare ca esti inalta. laughing

| Flyn a răspuns (pentru fluture156):

Nu stiu ce sa zic fluture156...
daca voi ziceti ca nu sunt inalta.e bine...:*:*multumesc mult

| Flyn a răspuns (pentru nika99):

Cum am mai zis, fii mandra de ceea ce esti nika99!:*:*

| fluture156 a răspuns (pentru Flyn):

Fiecare se considera frumos in felul lui, imi pare rau daca ai luat-o ca o jignire. :*

| Flyn a răspuns (pentru fluture156):

Nu..nu am luat-o ca o jignire.Ba chiar mi-a placut sa aud ce mi-ai zis.:d

| fluture156 a răspuns (pentru Flyn):

:*

| nika99 explică (pentru Flyn):

Multumesc mult de ajutor :*

| fluture156 a răspuns:

Intotdeauna fetele inalte atrag priviri deci bucura-te.(Si eu sunt in aceasta postura chiar daca sunt mai mare la varsta) E ceva normal daca descendentii tai au fost inalti.
O zi minunata! ::*

| fluture156 a răspuns:

Si nu uita sa fi mandra ca esti inalta! :*

| ZiZan a răspuns:

Waaw eu la 13 ani, aveam 1.57, acum am 17 si am 1.70.

| DennySa660 a răspuns:

Eu am 1, 50 dar nu conteaza, poate semeni cu unul dintre parinti, nu iti face griji nu o sa mai cresti mai mult de atat.La varsta ta da, esti un pic cam inalta dar nu conteaza, sime-te bine in corpul tau nu iti face griji...

| PinkCupcake a răspuns:

Am o colega care are 12 ani jumate si 1, 70m, pe-acolo. Eu am aproape 13 si am 1, 54m, dar 1, 77 la 13 ani cred ca e OK. Sper ca am fost de ajutor! happy

| ChunjiAndMinnieAreLove a răspuns:

Eu am 13 ani jumate si am 1, 60 dar este o fata la mine in clasa mai plinuta care are aceeasi inaltime ca tine.

| paulik99 a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1, 64