| Pufulete456 a întrebat:

Vreau si eu niste poze cu rame de ochelarii(de vedere).Nu am capul foarte mare si e in forma ovala ...am breton pe oparte filat, in scari.Ce rame mi s-ar potrivi? Funda, bineinteles big grin

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi tu la o optică specializată care sigur are rame, și să-ți alegi ceea ce crezi că ți se potrivește.
Baftă!

| david1234567890 a răspuns:

O să găsești tu ochelari buni. Există mulți pentru mărimea ta Credemă! O să găsești repede!

| Pufulete456 explică (pentru david1234567890):

Credeti ca mi-ar sta cu bine cu ochelari patratosi gen,, tocilar,,(cum se poarta acum)? asta sunt eu :https://www.facebook.com/....../photo.php

| david1234567890 a răspuns (pentru Pufulete456):

Cam s-ar potrivi