| CooL_2937 a întrebat:

Cine imi poate spune ce rame de ochelarii(de vedere)mi s-ar potrivi?
Am fata mica si ovala si nas mic laughing... MI-ar placea ochelarii cu rame groase dar nu cred ca mi-ar merge.
Plzz help si cine poate sa puna si poze(sau doar tipul de rame ca le caut eu pe net)winking
mersi

1 răspuns:
| Skittles19 a răspuns:

Buna CooL!
Sincera sa fiu nu credeam acum ca si ramele de ochelari trebuie sa fie la moda. Cel mai important este sa porti ochelarii respectivi ca sa-ti repari vederea, dar daca tot ai intrebat eu zic sa optezi pentru un model cu rame subtiri. Daca tie iti plac cei cu rame groase nu te opreste nimeni sa-i porti. In fond, fiecare are gusturi diferite.
Multa sanatate!
Pa, pa!