| Bianca38 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu sa stiu daca sprayurile de colorat parul temporar se duc in totalitate la prima spala,pentru as vrea sa ma fac albastra in cap in totalitate si eu sunt blonda spre saten dar as vrea sa se duca, se duce tot de la prima spalare sau mai raman urme? HELPPPP! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| AllyCristiana a răspuns:

Da! Eu am plecat într.o excursie și mi.am fãcut pãrul verde și efectiv se ia cu apă, nu.ți trebuie nici șampon. Sunt super. Sã ai grijã pentru cã e greu de luat de pe pielea capului, acolo se imprimã mai mult, dar se ia dacă stai sã dai cu mâna sau cu prosopul. happy :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se duc, daca au sclipici ramane putin sclipici in par. Am incercat eu ca mi-am facut parul colorat I don't want to see laughing. Apropo sa nu te dai pana la radacina se face matreata de la el. Bafta.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Se duc la prima spalare.