| IoanaMaria20000 a întrebat:

Hei TPUU!
Stie undeva un magazin din GALATI unde pot gasi colanti tip blugi? sau blugi din material subtire. am vazut la multa lume, dar n-am indraznit sa intreb unde se gaseste:3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu m-a vazut le Diana soping, daar nu prea gasesti asa misto,
sugestia mea ar fi sa te duci in tiglina acolo este un magazin cu etaj, sa stii ca sunt si ieftine dar si frumoase

| IoanaMaria20000 explică (pentru anonim_4396):

La Diana nu am vazut. si in tiglina acolo la magazinu' de sus, nu te lasa sa probezi straight face.