| anonim_4396 a întrebat:

Hei tuturor, se apropie sarbatorile si chiar nu stiu ce cadou sa-i ofer prietenului meu. Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Ca si baiat mi-ar placea sa primesc de la prietena:
- o perna cu poza ei(in costum de baie, sau chiar si imbracata oricum e fain)
si o felicitare pe ea pentru anul nou sau craciun
- daca o perna iti pare scump se poate si o cana cu poza ta si cu un mesaj
-sau o caciulita si un fular(eu de ex. prefer culoare alba, de fapt majoritatea baietilor)
-sau daca are un hobi anumit, poti sa-i daruiesti ceva o sa-i fie placut
(de ex. daca petrece mult timp in fata calculatorului poti sa-i daruiesti un covoras pentru mouse cu o poza de-a ta, sau un mesaj bun sau o poza faina.
daca are lap top atunci o invelitoare faina pentru lap top(aici poza ta deja nu mai merge, dar merge un fundal de fotbal sau o masina scumpa pe fundal))
si multe multe altele.
poti desigur si un parfum, dar aici poti sa nu ghicesti cu mirosul

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Ai putea sa ii faci tu o scrisorica, sau gen o felicitare, si i-ai un mosulet zambaret. Daca adora asa mult lucrurile materiale, un parfum sau un fular gros cu niste manusi, ar fi dragute pentru plimbarile voastre din timpul iernii. Sau ai mai putea sa va puneti intr-o rama o poza cu voi doi, si sa i-o impachetezi cu hartie d-aia frumoasa de Craciun, si cu o fundita pe ea! Bafta in alegerea cea mai potrivita.

| dorin1990 a răspuns:

Ai putea sa-i oferi o poza cu voi doi sau un desen facut dupa o poza cu voi 2 ar fi mult mai interesant, daca nu sti la cine sa apelezi cunosc o persoana de incredere care face portrete de orice fel la preturi acceptabile.bafta

| Miire a răspuns:

O poza cu voi doi intr-o rama draguta, o felicitare, un catelus sau un iepuras daca ii plac animalele, o camasa, sau altceva dar depinde si de ce ii place lui :*.