| Byankaa66 a întrebat:

Se apropie sarbatorile de iarna si nu stiu ce cadou sa-i cumpar prietenului meu cu care sunt impreuna de 8 luni. Nu as vrea nici ceva prea scump dar nici foarte ieftin ca sa nu fie de proasta calitate. Ma poate ajuta cineva? funda pentru cea mai buna idee

5 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Trebuie sa tii seama si de ceea ce isi doreste el.
Sugestii: o bluza, un ceas, un parfum, o bratara/lantisor din aur/argint, o pernuta sau o rama cu poza voastra, s. a.
Mult noroc!

| protos87 a răspuns:

Vezi ce il pasioneaza, se pot face lucruri de efect cu preturi mici. Cauta ceva ce ii va stimula interesul. Poate un ceas automatic sau ceva personalizat. Sau poate ii oferi o seara romantica, cu o sticla de Chianti si o cina faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiule? un cadou din dragoste si din spiritul de a darui nu are valoare.nu poate fi, scump sau ieftin.sau de proasta calitate.caatunci inseamna ca prietenia, iubirea se vand si se cumpara ca la piata.

| OmuVerde a răspuns:

Poti sa ii faci un cadou Eco, de la Greenpeace. Daca e ecologist, sigur va aprecia :) http://www.greenpeace.org/romania/shop

| Flo999 a răspuns:

Un fular big grin