| Bilutzaaa a întrebat:

Buna TPU.As avea o intrebare.Se apropie sarbatorile si nu stiu ce cadou sa ii cumpar prietenului meu.Imi puteti da ceva idei? Va rooog! Fundaaa:*:*:*

Răspuns Câştigător
| NoName16 a răspuns:

Problema asta o am si eu... eu m.am gandit sa ii fac un tablou cu poza noastra impachetat frumos si lasat intr.un colt pe patutz, o inimioara maree facute pe jos in camera din lumanari parfumate, o masa micuta aranjata frumos, cu sampanie, pahare legate cu o funda si niste aperitive, si un biletel frumos scris lasat la usa camerei. sunt o persoana mai romantica..deci fiecare cu ideile lui. Si sunt sigura ca va fi impresionat.

7 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

I faci o felicitare, un ursulet cu poza voastra pe burtica, un parfum si un bluzon.Cam asta e ce imi vine in minte.

| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula ( ca tot a venit iarna)
un ceas ( cu siguranta ii place)
un maimutoi
o ''brosa'' cu initiala numelui tau sau cu zodia lui.happy

Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| maya00sel8cookie a răspuns:

Im primul rand cred ar trebui sa ii faci o felicitare, apoi un ceas, o bluza, un parfum.alte idei nu imi vin in minte te anunt daca mai imi vin in minte...mult succes! si o ciocolata asa ma gandeam eu.

| RaZZyGabriel a răspuns:

Eu in primul rand ca baiat tot ce mi-as dori de la prietena mea ar fi sa imi petrec toata ziua cu ea ...nu stiu poate sa mergem la un film sau la patinoar ...nu neaparat un cadou in sens material big grin

| Ingerashdragutza a răspuns:

Fai o pernuta cu poza voastra intr-o inimioara si cu un mesaj in colt big grin.

| Kidutsa675 a răspuns:

Daca ii plac lucrurile simbolice ii poti cumpara niste coarne de ren si nasul lui Rudolflaughing si sa-i spui niste lucruri frumoase gen "esti cel mai frumos lucru din viata mea...etc." PUP si SUCCES :*