| Elly779 a întrebat:

Hei! Vreau flash in ureche si vreau sa stiu daca trebuie sa imi tai urechea ca sa.mi maresc gaura sau sa exista si alta solutie mai putin dureroasa?

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Ar fi smecher sa-ti tai un deget si sa ti-l bagi in ureche. Asta chiar as vrea sa vad.

| Pardelian a răspuns:

Gaura urechii se mareste treptat si in timp poti avea nevoie chiar si de 10 ani pentru a ajunge marimea care iti doresti. cu timpul introduci obiecte din ce in ce mai mari pana ajungi la dimensiunea dorita

| Elly779 explică:

Cu ce fel de obiecte mi.ar trebui. si nu vreau sa fie foarte mare. maxim 10mm