| VreauMacaroane a întrebat:

Prietena mea si-a facut o gaura in ureche pe langa cea pe care o mai avea si vreau si eu sa stiu daca trebuie sa isi dezinfecteze urechea o data la nu stiu cat timp sau sa isi faca ceva?

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimicwinking funda?

| iiSceneXX a răspuns:

Dupa ce ti-ai facut gaura, indiferent daca ti-ai facut-o tu, un prieten sau ai fost la un salon special, trebuie sa porti cercel de aur ca sa nu se infecteze. Dupa cateva zile, daca nu iti place unde este gaura, scoti cercelul si lasi gaura sa se infunde. Dupa ce s-a infundat, poti incerca din nou sa-ti faci alta. Si din cate stiu eu, nu trebuie sa te dezinfectezi, dar intredevar trebuie sa ai grija sa nu ti se inecteze. Iti recomand sa tii cercelul de aur in ureche mai bine de 3 zile. Succes.