| oO a întrebat:

Hei
happy
Vreau sa-mi fac piercing in buza de jos dar as putea sa imi iau unu nu stiu o culoare ceva sa nu mil vada parintiibig grinca na...am o prietena ce are de 8 ani pierce in buza si are un semn mai naspa:-s dupa ce mi las scoate rana se vindeca?
batting eyelashesfunditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pai piercingul din buza oricum ar fi orice culoare nu prea cred ca o sa se poata.adica sunt niste pierce-uri pe care le poti comanda pe net. dar nu stiu exact daca sunt ceea ce iti trebuie tie...si eu am avut pierce in buza si mi-a ramas un punct mic ca semn...
Pai normal ca rana se vindeca.cicatrice poate o sa treaca:)
Ceva in genu asta sunt pierce-urile astea. dar tot se vad:)
http://www.tajarts.co.uk/section.php/54/1/keepers_and_retainers

| LarisaEl a răspuns:

Eu am avut timp de un an, si da parintii l-au vazut si tot s-au ofticat putin, eu avand pe atunci 19 ani. A trebuit sa renunt la el din cauza unei infectii in corp care a determinat ca si locul respectiv sa se inflameze foarte tare. Semnul ramas il am si acum, desi s-a mai diminuat. "Rana" s-a inchis cam dupa un an.

Răspuns utilizator avertizat